E-book “Świąteczna książka kucharska 2013 z przepisami 5 blogerek”

Już po raz drugi Redakcja serwisu zPierwszegoTloczenia.pl przy fantastycznym wkładzie blogerów agregowanych w naszym serwisie przygotowała e-book z przepisami na Święta Bożego Narodzenia. Inspirują w nim świątecznie: Amber z bloga http://kuchennymidrzwiami.pl/, Kaś z bloga http://bakeandtaste.blogspot.com/, Mirabelka z bloga http://mirabelkowy.blogspot.com/, Pastell z bloga http://osmykolorteczy.blog.pl/, Natalia z bloga http://www.poezja-smaku.pl/

Ta unikalna książka kucharska powstała dzięki markom ZT Kruszwica SA: Olejowi Kujawskiemu z pierwszego tłoczenia, Olejom Kujawskim z ziołami i margarynie Palma z Kruszwicy. Publikacja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem w postaci dużej liczby pobrań, jak też uznaniem przesyłanym Redakcji w miłych słowach i pochwałach dla e-booka. Mamy ogromną satysfakcję czytając takie opinie jak:

„Ciekawe przepisy i szata graficzna, więcej takich przepisów i akcji”

„Bardzo ciekawe przepisy zwykłe, tradycyjne i bardziej urozmaicone z produktami, które można dostać w każdym sklepie, ebook przydatny;)”

„Niczego nie trzeba zmieniać. Wasz e-book jest super:)”

„Wszystko jest bardzo czytelne, łącznie z wersją do druku. Tak trzymać!”

„Ciekawe i łatwe przepisy. Więcej takich publikacji.”

„Podobała mi się różnorodność, chciałabym aby e-booki powstawały częściej”

Państwa opinie to dla nas dowód, że obraliśmy właściwy kierunek działania:)

Już dziś zapowiadamy kolejną edycję naszych elektronicznych książek kucharskich – najbliższa powstanie na Wielkanoc 2014.

Zachęcamy Państwa gorąco do gotowania  z serwisem zPierwszegoTloczenia.pl zarówno podczas zbliżających się Świąt Wielkanocnych, jak i kolejnych Świąt Bożego Narodzenia.

Pozdrawiamy

Redakcja serwisu zPierwszegoTloczenia.pl